Soukromí

Standardně jsem pokládal za správnou jistou míru otevření soukromí u člověka angažujícího se ve veřejném prostoru,

protože informace o jeho rodinném zázemí dobře doplňují jeho celkový obraz. Po mnohých velmi negativních zkušenostech s tím, čeho všeho jsou politici, kmotři a jejich pohůnci včetně policie a státních zástupců i novinářů schopní, opustil jsem tuto ideu. Naopak, velmi bedlivě se snažím a budu snažit před nimi ochránit rodinu a lidi ve svém okolí od jejich podlostí, i když připouštím, že možnosti k tomu mám velmi omezené. Proto informace o mém soukromí zásadně minimalizuji a na tomto profilu v části „soukromí“ se omezím na jedinou rodinnou fotografii s jedním ilustrativním, autentickým důkazem, proč tak činím.

V souvislosti s tímto níže doloženým anonymním trestním oznámením na mě, podal jsem recipročně stížnost a trestní oznámení na okresního prokurátora Josefa Fišera pro zneužití pravomoci veřejného činitele. Důvodem bylo, že OSZ vydal pokyn policejním orgánům, aby vyšetřovali a vyslýchali mé blízké, stejně jako u stejně absurdního anonymního podání na mého advokáta jeho blízké. Učinil jsem tak proto, že vím, jak kolem mě policie a státní zástupci řadu let permanentně slídí a hledají záminku pro mou perlustraci a obvinění. Prakticky všechno o mně ví. Proto také OSZ musí bezpodmínečně vědět, že jsem v uplynulých 20 letech nemohl mít a neměl žádné poklesky toho druhu, pro které prováděli výslechy mých i advokátových dětí a manželek. Jediný cíl šetření lze proto dovodit v zastrašení celé rodiny. Naopak, nezajistili jediný důkaz, aby vypátraly původce pomluvy, který velmi hrubě ohrozil má osobní práva.

Za dobu svých veřejných aktivit jsem se setkal s celou řadou podobných příkladů výhrůžek a zastrašování z různých stran. Toto se však vymyká podlostí v přímosti zásahu do života mých dětí. Na okraj poznámka, že mé trestní oznámení proti OSZ bylo bez šetření KSZ obratem odmítnuto.

soukromí-web
Autentický zápis svědecké výpovědi u Obvodního soudu v Praze, ze dne 11.7.2016 o likvidačních praktikách na Karlovarsku.

Pan Jiří Škarda (dnes v ANO), zemědělec z rodinné farmy v Kolové a Olšových Vratech, do výpovědi uvedl: „Snažil jsem se J.Kotka vypsat z této společnosti, tedy odvolat jej z funkce jednatele, resp., aby přestal ve společnosti jako jednatel figurovat, protože jsem měl kvůli němu problémy v politice, místní ODS požadovala, aby pan Kotek jako jednatel společnosti A.G. SLUŽBY již nefiguroval. Jednalo se o zástupce města Karlovy Vary, kteří požadovali, aby pan Kotek přestal figurovat jako jednatel společnosti A.G. SLUŽBY s.r.o.“

J.K. byl v nepřítomnosti, v srpnu 2014, ze společnosti skutečně „vypsán“ – po 20 letech permanentního zachraňování a ve vlnách krachující rodinné farmy Škardových. O  upřené vklady i legitimní náhrady se dnes domáhá soudní cestou. 

Top